Piłka nożna

Rok szkolny 2017/2018

Powiatowe zawody w piłce nożnej

9 listopada 2017 roku chłopcy z naszej szkoły byli na zawodach w piłce nożnej na szczeblu powiatowym. W zawodach brało udział 9 drużyn. Zdobyliśmy trzecie miejsce. Brawo!

Turniej piłki halowej

W sobotę 14 października odbył się turniej piłki halowej na szczeblu gminnym.
W turnieju wzięło udział 9 drużyn. My zdobyliśmy 1 miejsce. A o zwycięstwo walczyli dzielnie:
Stanisław Tomik
Jan Koczela

Górą nasi!

4 października odbył się turniej o puchar dyrektora Domu Pomocy Społecznej. Naszym chłopcom  udało się zdobyć drugie miejsce. Turniej był świetnie przygotowany.

Rok szkolny 2016/2017

8 października 2016 uczennice z naszej szkoły brały udział w gminnych zawodach w halowej piłce nożnej dziewcząt.
W imprezie wzięło udział 8 drużyn z terenu gminy. Dziewczęta grały świetnie. Julia Bosowska znakomicie sprawdziła się na pozycji bramkarza. Zawodniczkom udało się pokonać wszystkie drużyny i tym samym zdobyły pierwsze miejsce. A oto nazwiska naszych zwyciężczyń:

Turniej piłki nożnej

28 września 2016 w Domu Pomocy Społecznej w Więckowicach odbył się V Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Gminy Zabierzów o Puchar Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Więckowicach.
Turniej był świetnie przeprowadzony, była bardzo dobra organizacja, miła atmosfera.
Dzieci otrzymały też ciepły posiłek - pizzę. Uczniowie z naszej szkoły zajęli I miejsce w turnieju. Najlepszym strzelcem turnieju został również uczeń z naszej szkoły - Michał Marek.

Rok szkolny 2015/2016

Dnia 17.10.2015 r. drużyna dziewcząt brała udział w zawodach gminnych w piłce halowej dziewcząt. Niestety nie udało im sie zdobyć miejsca na podium. Dziewczyny dzielnie walczyły, przegrały tylko jeden mecz i niestety to spowodowało, że nie dostały sie do półfinału. Zaangażowanie naszych reprezentantek było olbrzymie i to jest najważniejsze.
Wszystkim dziewczętom najbardziej gratulujemy zapału i woli sportowej rywalizacji, a podziękowania kierujemy do:
Wiktorii Rumian
Poli David
Izabeli Wałęgi
Marty Chechelskiej
Mai Janik
Amelii Greli.

6 października odbył się turniej o Puchar Dyrektora DPS-u w Więckowicach.

W imprezie brało udział 8 drużyn. Po zaciętej walce zdobyliśmy 3 miejsce. Przegraliśmy tylko jeden mecz o wejście do finału i dlatego stanęliśmy tylko na najniższym stopniu podium.