Pokazy naukowe dla dzieci

FIZYKA DLA SMYKA

W naszej szkole po raz drugi odbędą się spotkania z cyklu FIZYKA DLA SMYKA .W tym roku proponujemy zajęcia pt.”Tajemnice światła”.

W czasie jednego spotkania przeprowadzamy kilkanaście eksperymentów fizycznych z zastosowaniem oryginalnych zestawów edukacyjnych.

 Nasze spotkania z dziećmi są bardzo atrakcyjne i ciekawe, gdyż każde z dzieci bierze aktywny udział w zajęciach, przeprowadzając  doświadczenia wspólnie z osobą prowadzącą. Dzięki temu świetnie się bawią, a przy okazji odkrywają niesamowite zjawiska zachodzące w codziennym życiu, które na długo pozostają w ich pamięci.

Podobne  eksperymenty można zobaczyć w Centrum Nauki „Kopernik” w Warszawie. Różnica polega na tym, że my przyjeżdżamy do Państwa.

Zajęcia Akademii Nauki –Fizyka dla Smyka  postrzegane są jako doskonała pomoc dydaktyczna. Jesteśmy wyróżniani przez nauczycieli za bardzo dobre podejście do dzieci ze strony prowadzących. Są to osoby mające wykształcenie pedagogiczne i niezbędne uprawnienia do  przeprowadzania  zajęć w szkołach i przedszkolach.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej