Koło turystyczne

Wycieczka do Doliny Chochołowskiej

W pierwszym dniu ferii świątecznych, w czwartek 13 kwietnia, proponuję wycieczkę do Doliny Chochołowskiej. Głównym celem będzie podziwianie dywanu kwitnących krokusów. Poprowadzi nas przewodnik tatrzański.

Jest to wyjazd dla chętnych dzieci, które lubią górskie wędrówki, chociaż trasę, którą przejdziemy, można określić jako łatwą.

Wycieczka dojdzie do skutku, jeśli zbierze się minimum 43 dzieci, a prognozy pogody będą pomyślne.

Koszt - 43 zł (przejazd, opłata za przewodnika i bilet wstępu do Tatrzańskiego PN).

Pieniądze należy wpłacać do piątku 7 kwietnia. Ostateczna decyzja o wyjeździe zostanie podjęta w poniedziałek 10 kwietnia. Jeśli pogoda nie dopisze, to w tym dniu wybierzemy się do kina.

                                                                            Barbara Szawara-Knap


8 listopada (we wtorek) odbędzie się wycieczka do Krakowa na interaktywną wystawę malarstwa jednego z najwybitniejszych malarzy wszech czasów Vincenta van Gogha. 

Wyjazd pociągiem o godz. 14.22, powrót o 17. 21 lub 17.54. Koszt wycieczki - 30 zł (cena biletu  -  25 zł plus koszty przejazdu). Należy zabrać legitymację. 

Zbiórka w holu szkoły o godz. 14.00.

Wycieczka dojdzie do skutku, jeśli zbierze się co najmniej 10 osób.

Proszę zgłaszać się do 7 listopada. 

Barbara Szawara-Knap


Zimowisko w Wiśle

W dniach 30 stycznia - 5 lutego (od poniedziałku do niedzieli) planujemy zimowisko w ośrodku wypoczynkowym "Limba" w Wiśle.

Koszt - 850 zł.

Cena obejmuje pobyt z całodziennym wyżywieniem, dojazd, wycieczki i inne atrakcje. Będzie możliwa jazda na nartach czy deskach, ale chętni sami zapłacą za wyciągi narciarskie i ewentualne wypożyczenie sprzętu. Szczegółowy program zostanie przedstawiony później.

Zaliczkę w kwocie 200 zł proszę wpłacać do 9 listopada. Chętnych proszę o terminową wpłatę, ponieważ do 10 listopada muszę wpłacić zaliczkę w ośrodku wypoczynkowym.

Barbara Szawara-Knap


Nowy rok szkolny z Kołem turystycznym

Koło turystyczne rozpoczęło działalność w ostatnim tygodniu września. 42 dzieci pojechało do Multikina na film pt. "Jak zostać kotem". Dwa tygodnie później frekwencja była jeszcze wyższa. Film pt. "Sekretne życie zwierzaków domowych" obejrzało 51 naszych uczniów.

8 listopada planujemy wyjazd na interaktywną wystawę poświęconą malarstwu jednego z najwybitniejszych malarzy wszech czasów Vincenta van Gogha. Bilet grupowy (dla jednej osoby) kosztuje 25 zł. Do kosztów wycieczki należy doliczyć cenę biletu kolejowego. Wyjazd dojdzie do skutku, jeśli zgłosi się co najmniej 10 osób.

Barbara Szawara-Knap


W bieżącym roku szkolnym wznawiamy działalność koła turystycznego. Tak jak w roku ubiegłym będziemy poznawać najbliższą okolicę, jeździć do kina, może w góry i inne ciekawe miejsca.

Stały termin to jedna środa w miesiącu. Ze względu na to, że uczymy się na dwie zmiany, nie wszystkie dzieci będą mogły skorzystać z naszych propozycji. Tych zawiedzionych informujemy, że postaramy się organizować wycieczki również w dni wolne od zajęć dydaktycznych, np.  w przerwie świątecznej.

Informacje będziemy zamieszczać na stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń w holu szkoły.

Zapraszamy

Anna Barańska, Barbara Szawara-Knap

 


 

Relacje

 

Świeradów  - wakacje 2016

Wyjazd do zoo  - 5/04/2016

Wyjazd do kina  - 24/03/2016

Wyjazd do kina - 21/12/2015

Wyjazd do Krakowa  - 10/11/2015

Wyjazd do kina - 6/10/2015

Wyjazd do Krakowa - 22/09/2015

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej