Rok szkolny 2015/2016

UDZIAŁ UCZNIÓW KLAS I-III W KONKURSACH GMINNYCH, WOJEWÓDZKICH, POWIATOWYCH I OGÓLNOPOLSKICH

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

Zespół  Szkolno - Przedszkolny w Zabierzowie

 

 

Lp.

Nazwa konkursu

Imiona i nazwiska nagrodzonych uczniów

1

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Antoni Kowalczyk -kl.IC nagroda główna

Nagrody:

Mateusz Kozynacki kl.IB

Zuzanna Mucha kl.IC

Marcin Skraba kl.IC

Lena Wadowska kl.IB

Szymon Wientzek kl.IC

Alicja Dąbrowska kl.IIC

Anna Sojka kl.IID

Wyróżnienia:

Julia Kowalik kl.IB

Patryk Pieniądz kl.IC

Filip Staniewski kl.IC

Antoni Szczepański kl.ID

Zuzanna Wawro kl.IB

Magdalena Fajfer kl.IID

Alicja Gołda kl.IIC

Piotr Kotarski kl.IIA

Dawid Migacz kl.IIA

Przemek Tarnowski kl.IID

Kamil Wesołowski kl.IID

Magdalena Bazarnik kl.IIIB

Teodor Dawiec kl.IIIB

Antoni Godina kl.IIIB

Jan Koczela kl.IIIC

Aleksandra Kowalczyk kl.IIIB

Julia Rastabiga kl.IIIA

Zuzanna Sionkowska kl.IIIA

6.

Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Cudze chwalicie, swego nie znacie”

Julia Szymacha kl.IID – III miejsce

Marcelina Biesiada kl.IID -wyróżnienie

Klaudia Ciszek kl.IID - wyróżnienie

7.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„Zima z ptakami”

Dagmara Pyzik kl.IID- nagroda specjalna

9.

Diecezjalny Konkurs Plastyczny

Finaliści:

Patrycja Bytnar kl.IIB

Klaudia Ciszek kl.IID

Katarzyna Urbanik kl.IIB

Małgorzata Rybotycka kl.IIIA

Karolina Waga kl.IIIB

Zuzanna Sionkowska kl.IIIA

10.

Gminny Konkurs Przyrodniczy

„Znawca przyrody”

Alicja Machlowska kl.IIC Im. w kat. klas II

                                 kl.IIB IIm. w kat. kl.II

Weronika Gajda kl.IIIA -IIIm. w kat. kl.III

11.

Gminny Konkurs „Mistrz Ortografii”

Alicja Dąbrowska kl.IIC -Im. w kat. kl.II

Anna Sojka kl.IID – IIIm. w kat. kl.II

Maria Moncznik kl.IIIC -IIm. w kat.kl. III

 

12.

Gminny Konkurs „Mały Rachmistrz”

Kamil Wesołowski kl.IID- Im. w kat. kl. II

13.

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

III miejsce w kategorii klas 0-III

14.

Gminny Konkurs Plastyczny

„Najbliższe w portrecie”

Alicja Machlowska kl.IIC – Im.

Alicja Dąbrowska kl.IIC -II m

Sabina Sikorska kl.IID -III m.

Daria Żuk kl.IIA- wyróżnienie

 

15

Gminny Konkurs Plastyczny

„Maszyna moich marzeń”

Anna Sojka kl.II D- wyróżnienie

 

Osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016 w klasach IV-VI

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej