Rok szkolny 2014/2015

Sukcesy uczniów w konkursach matematycznych w roku szkolnym 2014/2015:

- Małopolski Konkurs Matematyczny: dwóch uczniów w etapie rejonowym, jeden finalista – laureat konkursu – Jakub Pisarek kl.6 A.

- Konkurs „Krakowska Matematyka” – czworo uczniów w etapie międzyszkolnym –Adam Węgrzyn, Hubert Gołda, Hanna Korzonek, Jakub Pisarek.

- Ogólnopolski konkurs matematyczny  „PANGEA” – finalistka – Hanna Korzonek

- Gminny Konkurs Matematyczno-Ekologiczny „Wiosenne Porządki” – I miejsce drużynowo – zespół w składzie – Michał Tarasek, Hubert Gołda, Hanna Korzonek i Jakub Pisarek.

- wyróżnienie dla drużyny w konkursie powiatowym „Wszechekspert”

I miejsce w Międzygminnym Konkursie „Matematyka w Banku 2015” –uczeń Jakub Pisarek.

- 4 wyróżnienia w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”



Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpusek”

Klasy I
1. Paweł Piechowicz I D
2. Kamil Wesołowski I D
3. Dagmara Pyzik I D
4. Magdalena Fajfer I D
5. Marcelina Biesiada I D
6. Julia Szymacha ID
7. Emilia Peszkowska I B
8. Alicja Dąbrowska  I C

Klasy II
1. Adam Łukomski  II A
2. Zuzanna Sionkowska II A
3. Maria Moncznik  II C
4. Antoni Godina  II B

Klasy III
1. Joanna Urbanik III A
2. Krzysztof Kotarski III A
3. Wiktoria Biegańska III C
4. Dominika Góralczyk III A
5. Jan Lenartowicz  III C

Pozostali uczestnicy olimpiady otrzymają dyplomy , na których będzie zapisana ilość 
zdobytych punktów i zajęte miejsce w skali kraju.

 

 


 

13 grudnia nasza reprezentacja chłopców w unihokeju zajęła II miejsce w turnieju, w którym wzięło udział 8 szkół z naszej gminy.

Oto nasi medaliści:

Bartek Kulig, Kuba Kulig, Jaś Dąbrowski, Michał Dąbrowski, Bartosz Wojdon, Tycjan Orszula, Szymon Krzywiecki, Wiktor Wojtaszek, Kacper Ryś.

Brawo!

 


 

 

Uczniowie klasy VIa - Hanna Korzonek i Jakub Pisarek - zostali laureatami II Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego.

Znaleźli się w gronie 10 najlepszych znawców ortografii i interpunkcji wśród uczniów szkół podstawowych w Małopolsce.

Gratulujemy!

 


 

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. ,,ŚWIAT WOKÓŁ NAS”

I ETAP SZKOLNY

Klasy I-III

I miejsce    Klaudia Ciszek Id

II miejsce   Karolina Waga IIb

III miejsce  Wiktoria Moskalik IIb

Wyróżnienie: Pyzik Dagmara Id

Klasy IV-VI

I miejsce    Hanna Korzonek kl. VIa

II miejsce   Alicja Flaga Va

III miejsce  Łukasz Drukała IVa

 

 


 

29 września 2014 roku 10 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w gminnych biegach przełajowych. 5 uczestników zdobyło medale i tym samym zakwalifikowało się do zawodów na szczeblu powiatowym.

Medale zdobyli: 
Złoty - Dawid Podolski kl VIa
Złoty - Kacper Musiał kl IV
Srebrny - Emilia Duda kl VIc
Brązowy - Wiktor Pałka kl VIb
Brązowy - Dominika Kajzer kl IV

Biegi powiatowe, w których wzięły udział liczne reprezentacje szkół okazały się bardzo trudne już od samego startu. Jako jedyna spośród naszych reprezentantów do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się Dominika Kajzer, która dobiegła do mety jako czwarta. 

 


 

26 września 2014 r. odbył się szkolny etap II Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii". Wzięło w nim udział 10 uczniów z klas szóstych. Tekst był trudny, ale część uczestników poradziła sobie z nim bardzo dobrze. 

Najlepiej napisali: Jakub Pisarek (97 punktów na 100), Ewa Góralczyk (94,5 pkt.), Hanna Korzonek (93 pkt.) - wszyscy z klasy VI a - oraz Jan Dąbrowski (87 pkt.) z klasy VI b. 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej