Rozpoczęcie roku szkolnego

Opublikowano: 19-09-2014 | Autor: Admin

1 września 2014 roku uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2014/2015.

Pani Dyrektor Marta Dudek przywitała nauczycieli, uczniów i rodziców. Szczególnie serdeczne słowa skierowała do najmłodszych dzieci, które od września rozpoczynają naukę w klasach pierwszych. W naszej szkolnej społeczności powitaliśmy siostrę katechetkę Barbarę Brzozę, która będzie uczyć religii w klasach 0 – III, a także panie Jolantę Sendor – Rojek, Iwonę Żurowską i Annę Barańską, które wróciły do pracy po dłuższej nieobecności.

Przedstawiciele Rady Rodziców złożyli podziękowania za owocną współpracę pani Jolancie Kuczarze, która pełniła funkcję wicedyrektora Szkoły Podstawowej w Zabierzowie. Także Pani Dyrektor Marta Dudek skierowała do Pani Wicedyrektor słowa uznania i wdzięczności za wspólnie przepracowane lata. Od 1 września 2014 roku funkcje wicedyrektorów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zabierzowie pełnić będą panie Dominika Tarnowska – Psarska i Beata Wilczyńska.

Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny 2014/2015 dla wszystkich nauczycieli, uczniów i rodziców będzie owocny i przyniesie wiele sukcesów i radości. 

Galeria zdjęć

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej