Wyniki konkursów matematycznych

Opublikowano: 19-03-2014 | Autor: Admin


MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

W etapie  szkolnym, który odbył się 11.10.2013 r. wzięło udział  18  uczniów z klas  V – VI.

Do etapu rejonowego, który odbył się 4.12.2013 r. zakwalifikowali się uczniowie

Jolanta Drukała   kl. VI C

Jakub Pisarek      kl. V A

Do etapu wojewódzkiego – finału konkursu , który odbył się 4.03.2014 r. w Tarnowie zakwalifikował się – 

 JAKUB PISAREK   KL.V A

Kuba nie został laureatem tego konkursu, ale zdobył ponad 60% punktów możliwych do zdobycia.

SERDECZNIE MU GRATULUJEMY!!

 

 KRAKOWSKA MATEMATYKA   2013/2014  „ Matematyka i inne nauki w Krakowie”

 

W etapie szkolnym, który odbył się 21.11.2013 r. wzięło udział 49  uczniów z klas  IV – VI.

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się uczniowie:

Hubert Gołda   kl. IV B

Hanna Korzonek   kl. V A

Radosław Peszkowski  kl.VI A

Etap międzyszkolny konkursu odbył się 14 marca 2014 r. o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej w Krzeszowicach, ul. Szkolna 7

– laureatka – Hanna Korzonek

I miejsce w  tym konkursie dla Szkoły Podstawowej w Zabierzowie – najlepsza szkoła w województwie.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY   „ PLUS - MINUS”

Konkurs odbył się 5 grudnia 2013 r i wzięło w nim udział 19  uczniów z klas IV-VI.

Nie udało się niestety zdobyć nagrody głównej ale gratulujemy wszystkim dobrych wyników !

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY  „ PANGEA” 

Etap szkolny konkursu  odbył się 10 stycznia 2014 r. i wzięło w nim udział  39  uczniów z klas IV-VI.

Do finału zakwalifikowali się uczniowie:

HANNA KORZONEK  kl. V A

JAKUB PISAREK   kl. V A

Finał konkursu odbędzie się 28 marca 2014 r. w Warszawie.

Wyniki konkursu zostaną zamieszczone w kwietniu b.r.

 

Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny 2014”

- nagroda I stopnia – Radosław Peszkowski 

nagrody II stopnia:

„Żaczek”           - Dominika Góralczyk i Nina Nowecka

„Maluch”-  kl.4   - Anna Lewandowska i Hubert Gołda

„Beniamin” – kl.5 - Kamil Migacz

„Beniamin”-  kl.6 - Szymon Janik

 

Gminny konkurs matematyczno-ekologiczny , drużynowy „Wiosenne Porządki - 2014” 

I miejsce - Drużyna w składzie; Hubert Gołda, Jakub Pisarek, Zuzanna Kowalik i Radosław Peszkowski

 

Przygotowała: Anna Pakuła

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej