Rok szkolny 2013/2014

Moja Mała Ojczyzna” to tytuł Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez Krakowski Klub Sportowy JURA MOTO SPORT w którym brali udział nasi uczniowie.

Oto zwycięzcy:

I miejsce Emilia Kołacz kl. II b

II miejsce Jan Lenartowicz kl. II c

III miejsce Maria Sterkowicz kl. III c

 

Uczniowie wykonali prace pod kierunkiem pani Anny Zając w świetlicy szkolnej.


 

 


 

 

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. „Poznaj owada w dwanaście miesięcy”.

Spośród  486 prac jury pod przewodnictwem Marity Benke – Gajda wybrano laureatów.

Lista nagrodzonych uczniów z naszej szkoły:

Dawid Migacz

Patrycja Gwizdała

Miron Kopońka

Kacper Pietras

Przemek Środa

Wiktoria Kurek

 


 

Wyniki Ogólnopolskiego Testu Ortograficznego 2013

Test ortograficzny  Poziom I

IMIĘ

NAZWISKO

SUMA PUNKTÓW

MIEJSCE

OPIS

Łukasz

Drukała

182

13

Dyplom wyróżnienia

Oliwia

Baran

170

19

Dyplom uznania

Barbara

Lipiarska

168

20

Dyplom uznania

Aleksandra

Pabian

168

20

Dyplom uznania

Julia

Woźniak

166

21

Dyplom uznania

Klaudia

Król

164

22

Dyplom uznania

Dominika

Góralczyk

160

24

Dyplom uznania

Julia

Janik

152

28

Dyplom uznania

Patryk

Bazgier

152

28

Dyplom uznania

Dominika

Kajzer

150

29

Dyplom uznania

Julia

Bossowska

150

29

Dyplom uznania

Milena

Kot

146

31

Dyplom uznania

Maksymilian

Płusa

142

33

Dyplom uznania

Karol

Kustal

140

34

Dyplom uznania

Wiktoria

Nęcka

138

35

Dyplom uznania

Anna

Niewiarowska

134

37

Dyplom uznania

Natalia

Suder

122

43

Dyplom uznania

Wiktor

Hamankiewicz

122

43

Dyplom uzniania

 

Uczestnicy, którzy wykazali się największą znajomością ortografii, zostali uhonorowani

następującymi nagrodami:

Miejsce 1: Grawerowany dyplom Arcymistrza Ortografii oraz nagroda

książkowa;

Miejsca od 2 do 5: Dyplomy Mistrza Ortografii oraz nagrody książkowe;

Miejsca od 6 do 10: Dyplomy Mistrza Ortografii;

Miejsca od 11 do 15: Dyplomy Eksperta Ortografii;

Miejsca od 16: Dyplomy uznania.

Test

Maksimum

Minimum

Średnia

Liczba uczestników

Test ortograficzny – Poziom I

206

94

157

2091

Test ortograficzny – Poziom II

204

90

143

2815

Test ortograficzny – Poziom III

180

76

129

670

 

Koordynator testu: Anna Zając

 

 


 

 

Z dumą i wielką radością pragniemy ogłosić, że nasza uczennica Hanna Korzonek została laureatką pierwszej edycji Małopolskiego Dyktanda Niepodległościowego

„Po polsku o historii”. Gratulujemy Hani i życzymy dalszych sukcesów.

* Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 15 listopada 2013 roku w Muzeum Armii Krajowej w Krakowie. Relację z uroczystości można obejrzeć klikając na poniższy link:

http://www.muzeum-ak.pl/aktualnosci,po-polsku-o-historii-final-konkursu-dla-mlodziezy,401.html

 

 


 

Dnia 25 listopada 2013 roku w SCKiPGZ odbył się Gminny Turniej Szachowy Szkół. Wzięło w nim udział 93 uczniów ze szkół podstawowych Gminy Zabierzów.

Mistrzostwa rozegrano z podziałem na 4 grupy wiekowe (Juniorki ur. 2001 i młodsze, Juniorzy ur. 2001 i młodsi, Juniorki ur. 1998 i młodsze oraz Juniorzy ur. 1998 i młodsi).

Oto mistrzowie z naszej szkoły w swoich kategoriach wiekowych:

I miejsce Piotr Krawczyk klasa VIC

II miejsce Maria Krawczyk klasa VB

III miejsce Radosław Peszkowski klasa VIA

W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce.

 

 


 

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO - „BARWY LATA”

W kategorii klas I-III

I miejsce - Dominika Góralczyk  IIa

II miejsce -  Wiktoria Nęckal IIa    

  Klaudia Król IIIc

III miejsce -  Julia Rastabiga Ia      

  Gabriela Suwaj IIa
Wyróżnienia:  Wiktoria Kruk Ia

  Małgorzata Rybotycka Ia

  Igor Gajda Ia

  Katarzyna Gołdynia IIa

  Emilia Biernat IIa

  Joanna Urbanik IIa

 W kategorii klas IV-VI

I miejsce - Weronika Dulska VIb

II miejsce - Joanna Czepiec VIb


Organizator konkursu: Anna Zapała oraz Rada Rodziców

 

 


 

Osiągnięcia w konkursach matematycznych.

 

1. Małopolski Konkurs Matematyczny – finalista – Jakub Pisarek

 

2. Konkurs „Krakowska Matematyka 2013/2014”  – laureatka – Hanna Korzonek

    I miejsce w  tym konkursie dla Szkoły Podstawowej w Zabierzowie – najlepsza szkoła w województwie.

 

3. Ogólnopolski konkurs matematyczny „PANGEA” – dwóch finalistów; Hanna Korzonek i Jakub Pisarek.

 

4. Międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny 2014”

 - nagrody II stopnia;

„Żaczek”;

Dominika Góralczyk

Nowecka Nina

„Maluch”- kl.4;

Gołda Hubert

Lewandowska Anna

„ Beniamin” – kl.5

Migacz Kamil

„Beniamin”- kl.6

Janik Szymon

- nagroda I stopnia– Radosław Peszkowski

 

5. Gminny konkurs matematyczno-ekologiczny , drużynowy „Wiosenne Porządki - 2014” ( drużyna w składzie; Hubert Gołda, Jakub Pisarek, Zuzanna Kowalik i Radosław Peszkowski) – I miejsce dla Zabierzowa.

AnnaPakuła

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej