Rok szkolny 2018/2019

Osiągnięcia uczniów rok 2018/2019

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Konkurs/turniej

Osiągnięcie

Opiekun

 

1.

Kamil Majka

 

1b

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

wyróżnienie

Lidia Kubica

2.

Eliza Dąbrowska

 

1c

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

nagroda

Dorota Zwolińska

4.

Tadeusz Przybylski

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

wyróżnienie

Dorota Zwolińska

5.

Michał Kapusta

 

2a

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

nagroda

Jolanta Sendor -Rojek

6.

Xawery Kryczka

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

nagroda główna

Jolanta Sendor -Rojek

7.

Maja Machlowska

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

nagroda

Jolanta Sendor -Rojek

8.

Malwina Piechowicz

Gminny Konkurs Plastyczny „Niepodległość w portrecie”

 

I miejsce

Jolanta Sendor -Rojek

9.

Mikołaj Flaga

Gminny Konkurs Plastyczny „Niepodległość w portrecie”

 

III miejsce

Jolanta Sendor -Rojek

10.

Dominik Sobczyk

 

Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu Niepełnosprawnych

III miejsce

Jolanta Sendor -Rojek

11.

Antoni Miszta

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Jolanta Sendor –Rojek

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

 

wyróżnienie

Jolanta Sendor –Rojek

 

12.

Daria Maj

 

2b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Bogusława Suwała

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

 

wyróżnienie

Bogusława Suwała

13.

Maja Jachymczak

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

 

wyróżnienie

Bogusława Suwała

14.

Miłosława Rak

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

 

nagroda

Bogusława Suwała

15.

Michał Szczurek

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Bogusława Suwała

16.

Leon Brzóska

2c

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

 

wyróżnienie

Grażyna Prusak

17.

Olaf Łukowicz

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

 

wyróżnienie

Grażyna Prusak

18.

Martyna Szczurek

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

 

wyróżnienie

Grażyna Prusak

19.

Marcelina Paczyńska

3b

 

Szkolny konkurs Recytatorski

 

I miejsce

Beata Wartalska

20.

Jakub Koprynia

Szkolny konkurs Recytatorski                                                                 

 

II miejsce

Beata Wartalska

21.

Maja Kodura

 

4b

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

 

wyróżnienie

Klaudia Kodura - Kuśnierz

22.

Piotr Kotarski

5a

Ogólnopolski Konkurs „Ambasador Szkolnej Wynalazczości”

wyróżnienie

Anna Ochel

 

23.

Alicja Dąbrowska

5c

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

finalistka rejonowa

Barbara Szawara – Knap

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

 

wyróżnienie

Sylwia Kowalik

24.

Jędrzej Ostrożański

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Sylwia Kowalik

25.

Laura Czapla

5d

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 

finalistka rejonowa

Renata Pędrys

26.

Anna Sojka

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Sylwia Kowalik

27.

Krzysztof Kotarski

7a

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

finalista rejonowy

Barbara Szawara – Knap

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny EuroMath 2019

II miejsce/ kat. przedstawienie teatralne

Anna Ochel
 Renata Pędrys

 

XVIII Nowohucki Przegląd Artystyczny

I miejsce

Anna Ochel

 Renata Pędrys

Małopolski Konkurs Prac Matematycznych

I miejsce za pracę „Permutacje”

Anna Ochel

 

28.

Nina Nowecka

7b

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik

 

wyróżnienie

Klaudia Kodura - Kuśnierz

29.

Jan Lenartowicz

7c

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 

finalista rejonowy

Cecylia Piekarska

30.

Kacper Zahuta

 

Gminne drużynowe biegi przełajowe

 

II miejsce

Mariola Obal

 

31.

Karolina Adamczyk

8a

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

finalistka rejonowa

Cecylia Piekarska

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny EuroMath 2019

II miejsce/ kat. przedstawienie teatralne

Anna Ochel
 Renata Pędrys

 

Międzynarodowa Konferencja EuroMath 2019

III miejsce/kat. plakat matematyczny

Anna Ochel

 

XVIII Nowohucki Przegląd Artystyczny

I miejsce

Anna Ochel
 Renata Pędrys

 

32.

Dawid Węcirz

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 

finalista rejonowy

Cecylia Piekarska

33.

Maksymilian Płusa

 

Gminne drużynowe biegi przełajowe

 

II miejsce

Łukasz Łuszczek

34.

Julia Janik

 

Konkurs „Made in Małopolska. Co Ty wiesz o regionie?”

I miejsce

 

Agnieszka Fila –Bielak

Joanna Pruszczak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny EuroMath 2019

II miejsce/ kat. przedstawienie teatralne

Anna Ochel
 Renata Pędrys

 

Międzynarodowa Konferencja EuroMath 2019

III miejsce/kat. plakat matematyczny

Anna Ochel

 

XVIII Nowohucki Przegląd Artystyczny

I miejsce

 

Anna Ochel
 Renata Pędrys

35.

Julia Bossowska

Konkurs „Made in Małopolska. Co Ty wiesz o regionie?”

 

I miejsce

Agnieszka Fila –Bielak

Joanna Pruszczak

Ogólnopolski Konkurs Ambasador Szkolnej Wynalazczości

wyróżnienie

 

Anna Ochel

36.

Weronika Faryna

Konkurs „Made in Małopolska. Co Ty wiesz o regionie?”

 

I miejsce

Agnieszka Fila –Bielak

Joanna Pruszczak

37.

Adam Różański

Małopolski Konkurs Matematyczny

finalista rejonowy

Anna Ochel

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

 

wyróżnienie

Anna Ochel

38.

Milena  Kot

 

Małopolski Konkurs Prac Matematycznych

II miejsce za pracę „Macierze Permutacji”

Anna ochel

39.

Julia Różańska

8b

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 

finalistka rejonowa

Renata Pędrys

40.

Maria Sterkowicz

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 

finalistka rejonowa

Renata Pędrys

41.

 Michał Marek

 

8b

 

Gminne zawody w halowej piłce nożnej

I miejsce

Łukasz Łuszczek

Powiatowe zawody w halowej piłce nożnej

 

udział

 

Gminne zawody w piłce nożnej 6-osobowej

 

I miejsce

Powiatowe zawody w piłce nożnej 6-osobowej

 

udział

42.

Kacper Musiał

Gminne zawody w halowej piłce nożnej

I miejsce

 

Łukasz Łuszczek

Gminne zawody w piłce nożnej 6-osobowej

I miejsce

 

Powiatowe zawody w halowej piłce nożnej

udział

 

Powiatowe zawody w piłce nożnej 6-osobowej

udział

 

43.

Jakub Helbin

Gminne zawody w piłce nożnej 6-osobowej

I miejsce

 

Łukasz Łuszczek

Powiatowe zawody w piłce nożnej 6-osobowej

 

udział

44.

Hubert Golda

3a

Małopolski Konkurs Geograficzny

finalista rejonowy

Agata Barcik

 

Małopolski Konkurs Matematyczny

finalista rejonowy

Jagoda Klisiewicz - Mika

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

finalista rejonowy

Renata Pędrys

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

 

wyróżnienie

Jagoda Klisiewicz - Mika

 

 

45.

Jakub Rumian

Gminne zawody w halowej piłce nożnej

 

I miejsce

Łukasz Łuszczek

Gminne zawody w unihokeju

 

II miejsce

Gminne zawody w piłce ręcznej

 

I miejsce

Powiatowe zawody w piłce ręcznej

 

II miejsce

Powiatowe zawody w halowej piłce nożnej

 

udział

46.

Julia Rudzka

Małopolski Konkurs Biblijny

 

finalistka rejonowa

Dariusz Płonka

47.

Julia Rumian

Małopolski Konkurs Biblijny

 

finalistka rejonowa

Dariusz Płonka

48.

Olga Ruta-Kowalczyk

Małopolski Konkurs Biblijny

 

finalistka rejonowa

Dariusz Płonka

 

 

49.

Zofia Kawęska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny EuroMath 2019

II miejsce/ kat. przedstawienie teatralne                     

Anna Ochel
 Renata Pędrys

 

XVIII Nowohucki Przegląd Artystyczny

I miejsce

 

Anna Ochel
 Renata Pędrys

Międzynarodowa Konferencja EuroMath 2019

III miejsce/kat. plakat matematyczny

Anna Ochel

50.

Gabriela Walczowska

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny EuroMath 2019

II miejsce/ kat. przedstawienie teatralne                     

Anna Ochel
 Renata Pędrys

 

XVIII Nowohucki Przegląd Artystyczny

I miejsce

 

Anna Ochel
 Renata Pędrys

Międzynarodowa Konferencja EuroMath 2019

III miejsce/kat. plakat matematyczny

Anna Ochel

51.

Zuzanna Ciepacz

3b

Małopolski Konkurs Prac Matematycznych

II miejsce za pracę „Macierze Permutacji”

Anna Ochel

 

 

52.

Maciej Grudnik

Gminne zawody w unihokeju

 

II miejsce

Łukasz Łuszczek

Gminne zawody w piłce ręcznej

 

I miejsce

Powiatowe zawody w piłce ręcznej

 

II miejsce

Łukasz Łuszczek

Gminne zawody w tenisie stołowym

 

I miejsce indywidualnie
i drużynowo

Powiatowe zawody w tenisie stołowym

 

VI miejsce indywidualnie

53.

 

Zbigniew Kuska

 

Gminne zawody w piłce ręcznej

 

 

I miejsce

 

Łukasz Łuszczek

Powiatowe zawody w piłce ręcznej

 

II miejsce

54.

Szymon Nowak

Gminne zawody w unihokeju

 

II miejsce

Łukasz Łuszczek

 

Gminne drużynowe biegi przełajowe

 

II miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny EuroMath 2019

II miejsce/ kat. przedstawienie teatralne

Anna Ochel
 Renata Pędrys

 

XVIII Nowohucki Przegląd Artystyczny

 

I miejsce

 

Anna Ochel
 Renata Pędrys

Małopolski Konkurs Prac Matematycznych

I miejsce za pracę „Permutacje”

Anna Ochel

55.

Artur Peszkowski

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

wyróżnienie

Anna Ochel

56.

Jakub Radwanek

Gminne zawody w unihokeju

 

II miejsce

Łukasz Łuszczek

Gminne zawody w halowej piłce nożnej

 

I miejsce

Powiatowe zawody w halowej piłce nożnej

 

udział

Gminne zawody w piłce ręcznej

 

I miejsce

Powiatowe zawody w piłce ręcznej

 

II miejsce

57.

Piotr Wójcik

 

Gminne zawody w unihokeju

 

II miejsce

Łukasz Łuszczek

 

Gminne drużynowe biegi przełajowe

II miejsce

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

 

wyróżnienie

Anna Ochel

58.

Dawid Żuk

 

Gminne drużynowe biegi przełajowe

 

II miejsce

Łukasz Łuszczek

Gminne zawody w unihokeju

 

II miejsce

Gminne zawody w halowej piłce nożnej

 

I miejsce

Powiatowe zawody w halowej piłce nożnej

 

udział

Gminne zawody w piłce nożnej 6-osobowej

 

I miejsce

Powiatowe zawody w piłce nożnej 6-osobowej

 

udział

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny EuroMath 2019

II miejsce/ kat. przedstawienie teatralne

Anna Ochel
 Renata Pędrys

 

XVIII Nowohucki Przegląd Artystyczny

 

I miejsce

 

Anna Ochel
 Renata Pędrys

59.

Filip Zieliński

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny EuroMath 2019

II miejsce/ kat. przedstawienie teatralne

 

Anna Ochel
 Renata Pędrys

 

XVIII Nowohucki Przegląd Artystyczny

 

I miejsce

 

Anna Ochel
 Renata Pędrys

Małopolski Konkurs Prac Matematycznych

I miejsce za pracę „Permutacje”

Anna Ochel

60.

Bartłomiej Bień

3c

Gminne zawody w halowej piłce nożnej

 

I miejsce

Łukasz Łuszczek

 

 

Powiatowe zawody w halowej piłce nożnej

 

udział

Gminne zawody w piłce ręcznej

 

I miejsce

Powiatowe zawody w piłce ręcznej

 

II miejsce

Gminne zawody w unihokeju

 

II miejsce

61.

Jakub Kucab

Gminne zawody w unihokeju

 

 

II miejsce

Łukasz Łuszczek

Gminne zawody w piłce ręcznej

 

I miejsce

Gminne zawody w tenisie stołowym

 

I miejsce indywidualnie

II miejsce drużynowo

Powiatowe zawody w tenisie stołowym

 

XII-XV miejsce indyw.

Powiatowe zawody w piłce ręcznej

 

II miejsce

62.

Jakub Kopońka

3d

 

Gminne zawody w halowej piłce nożnej

 

I miejsce

Łukasz Łuszczek

Powiatowe zawody w halowej piłce nożnej

 

udział

Gminne drużynowe biegi przełajowe

 

II miejsce

Gminne zawody w piłce ręcznej

 

I miejsce

Powiatowe zawody w piłce ręcznej

 

II miejsce

Gminne zawody w piłce nożnej 6-osobowej

 

I miejsce

Powiatowe zawody w piłce nożnej 6-osobowej

 

udział

63.

Maciej Sieczkowski

Gminne zawody w halowej piłce nożnej

 

I miejsce

Łukasz Łuszczek

Powiatowe zawody w halowej piłce nożnej

 

udział

Gminne zawody w piłce ręcznej

 

I miejsce

Powiatowe zawody w piłce ręcznej

 

II miejsce

Gminne zawody w piłce nożnej 6-osobowej

 

I miejsce

Powiatowe zawody w piłce nożnej 6-osobowej

 

udział

64.

Filip Wójtowicz

3d

Gminne zawody w halowej piłce nożnej

 

I miejsce

Łukasz Łuszczek

Powiatowe zawody w halowej piłce nożnej

 

udział

Gminne drużynowe biegi przełajowe

 

II miejsce

Gminne zawody w piłce ręcznej

 

I miejsce

Powiatowe zawody w piłce ręcznej

 

II miejsce

Gminne zawody w piłce nożnej 6-osobowej

 

I miejsce

Powiatowe zawody w piłce nożnej 6-osobowej

 

udział

65.

Marcin Satwiarski

 

Gminne zawody w piłce ręcznej

 

I miejsce

Łukasz Łuszczek

Powiatowe zawody w piłce ręcznej

 

II miejsce

66.

Dawid Hojna

 

Gminne drużynowe biegi przełajowe

 

II miejsce

Łukasz Łuszczek

67.

Mateusz Kapelan

Gminne zawody w piłce ręcznej

 

I miejsce

Łukasz Łuszczek

Powiatowe zawody w piłce ręcznej

 

II miejsce

68.

Dawid Mazur

Gminne zawody w piłce ręcznej

 

I miejsce

Łukasz Łuszczek

Powiatowe zawody w piłce ręcznej

II miejsce

69.

Patryk Dulik

3e

Gminne drużynowe biegi przełajowe

 

II miejsce

Łukasz Łuszczek

70.

Kacper Ryś

 

Gminne zawody w halowej piłce nożnej

 

I miejsce

 

Łukasz Łuszczek

Powiatowe zawody w halowej piłce nożnej

 

udział

Gminne zawody w unihokeju

 

II miejsce

Gminne zawody w piłce nożnej 6-osobowej

 

I miejsce

Powiatowe zawody w piłce nożnej 6-osobowej

 

udział

71.

Wiktor Wiśniewski

 

Gminne drużynowe biegi przełajowe

 

II miejsce

Łukasz Łuszczek

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KLAS I-III W KONKURSACH GMINNYCH I POWIATOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Lp.

Nazwa konkursu

Imiona i nazwiska nagrodzonych uczniów

1.

 

Gminny Konkurs Plastyczny

„Niepodległość w portrecie”

 

Malwina Piechowicz kl. II a

Mikołaj Flaga kl. II a

 

 

2.

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Moja Mała Ojczyzna”

Karina Przysiecka kl. II c – III m.

 

 

 

3.

Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki „Ja , mój kraj, moja mała Ojczyzna „

Xawery Kryczka kl. II a – III m.

Oskar Cup kl. II a – wyróżnienie

Maja Machlowska kl. II a – wyr.

 

 

4.

Gminny Konkurs Plastyczny

„W świecie baśni, legend i mitów”

Olaf Łukowicz kl. II c – I miejsce

Oskar Cup kl. II a  - II miejsce

Leon Brzóska kl. II c  - III miejsce

 

 

 5.

Gminny Konkurs Plastyczny

„Ozdoba choinkowa”

Emilia Oramus  kl. I d

Franciszek Kucharczyk kl. II a

Julia Frankowska kl. II b

Olga Kopońka kl. II b

Miłosława Rak kl. II b

Wiktoria Leżańska kl. III b

Olaf Łukowicz kl. II c

Nicolas Grabicki kl. II b

Wojciech Tomik kl. III b

 

 

 

 

6.

Gminny Konkurs Plastyczny „Pisanka Wielkanocna”

Laureaci:

Zofia Staszkiewicz kl. I d

Michał Kapusta kl. II a

Malwina Piechowicz kl. II a

Michał Kozień kl. II a

 

 

 

 

7.

Gminny Konkurs Plastyczny

„Kwiaty”

Laureaci:

Mikołaj Flaga kl. II a

Kacper Machlowski kl. II a

Jakub Wojtaszek kl. II a

Oliwia Łękawa kl III a

 

 

 

 

8.

Międzynarodowy Konkurs

Kangur Matematyczny

Wyróżnienia:

Daria Maj kl.II b 

Antoni Miszta kl.II a

Jakub Szczurek kl. II b

 

 

 

 

 

9.

Ogólnopolski Konkurs Nauk  Przyrodniczych - „Świetlik” 

Xawery Kryczka kl.II a – nagroda główna

Nagrody:

Eliza Dąbrowska kl.I c

Michał Kapusta kl. II a

Miłosława Rak kl. II b

Wyróżnienia:

Kamil Majka kl. I

Tadeusz Przybylski kl.Ic

Leon Brzóska kl. II c

Maja Jachymczak kl. II b

Antoni Miszta kl. II a

Olaf Łukowicz kl. II c

Daria Maj kl. II b

Martyna Szczurek kl. II c

 

 

10.

Gminny Konkurs Matematyczny

„Mały Rachmistrz”

Antoni Miszta kl. II a -

Wyróżnienie

 

 

 

11.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny  „Życie w średniowiecznym Krakowie” zorganizowany przez Muzeum Archeologiczne w Krakowie.

Karina Przysiecka kl. II c – wyróżnienie

 

 

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej