Akcja ekologiczna "Ekouczeń"

Opublikowano: 04-01-2019 | Autor: Administrator

 Za IX - II 2018/2019

 

Imię, nazwisko,

klasa

Ilość nakrętek

Ilość baterii

Ilość puszek

Razem

1. Filip Kęder

4d

40,50 kg

5,50 kg

 

46,00 kg

2. Artur Hynek

0d

45,70 kg

 

 

45,70 kg

3. Anna Wiater

0a

33,00 kg

 

 

33,00 kg

4. Maja Machlowska

2a

11,00 kg

19,50 kg

 

30,50 kg

5. Emilka Oramus

1d

21,00 kg

 

5,50 kg

26,50 kg

5. Emilka Kowalik

1c

19,00 kg

2,00 kg

5,5 kg

26,50 kg

6. Nikola Hebzda

1a

19,50 kg

 

 

19,50 kg

6. Filip Stanek

0a

19,50 kg

 

 

19,50 kg

7. Joanna Michałowska

0c

19,00 kg

 

 

19,00 kg

8. Mateusz Pniak

1c

18,00 kg

 

 

18,00 kg

9. Franek Lusina

1c

8,50 kg

 

8,50 kg

17,00 kg

10. Michał Chmiel

1c

13,00 kg

 

 

13,00 kg

11. Marcelina Paczyńska

3b

12,00 kg

 

 

12,00 kg

11. Gabryś Warzecha

4d

9,00 kg

 

3,00 kg

12,00 kg

12. Lena Moncznik

1d

4,30 kg

4,50 kg

2,50 kg

11,30 kg

13. Justyna Micimińska

3a

3,00 kg

8,00 kg

 

11,00 kg

14. Antek Zator

0d

4,00 kg

2,20 kg

4,00 kg

10,20 kg

15. Mikołaj Żelazny

1c

9,50 kg

 

 

9,50 kg

16. Magdalena Krzywiecka

0c

9,00 kg

 

 

9,00 kg

17. Oliwia Pieniądz

1c

7,40 kg

 

1,20 kg

8,60 kg

18. Kasia Górny

1c

4,00 kg

4,50 kg

 

8,50 kg

19. Nikola Sajdak

1a

8,00 kg

 

 

8,00 kg

20. Szymon Niezgoda

0c

7,30 kg

 

 

7,30 kg

21. Amelka Radwanek

4c

7,21 kg

 

 

7,21 kg

22. Mateusz Wolański

3b

7,00 kg

 

 

7,00 kg

22. Iza Gajda

2b

7,00 kg

 

 

7,00 kg

23. Ula Oliszewska

0c

4,00 kg

2,00 kg

 

6,00 kg

23. Bartek Mazur

1d

6,00 kg

 

 

6,00 kg

24. Maria Janik

0c

5,50 kg

 

 

5,50 kg

25. Małgosia Gołąb

1c

4,80 kg

 

 

4,80 kg

26. Eliza Dąbrowska

1c

4,50 kg

 

 

4,50 kg

27. Zosia Psarska

1c

4,00 kg

 

 

4,00 kg

27. Michalina Filipowicz

1d

3,00 kg

 

1,00 kg

4,00 kg

28. Bartosz Węgrzyn

2b

0,50 kg

3,40 kg

 

3,90 kg

29. Patryk Molik

0d

3,40 kg

0,30 kg

 

3,70 kg

30. Zuzia Rumian

3a

3,50 kg

 

 

3,50 kg

30. Jerzy Deńca

1d

2,00 kg

 

1,50 kg

3,50 kg

31. Olga Kopońka

2b

3,00 kg

 

 

3,00 kg

31. Leon Brzóska

2c

3,00 kg

 

 

3,00 kg

32. Leon Leonowicz

0c

2,50 kg

 

 

2,50 kg

32. Damian Ziarkowski

0c

2,50 kg

 

 

2,50 kg

33. Julia Grabicka

0c

2,00 kg

 

 

2,00 kg

33. Nikola Rejdak

0a

2,00 kg

 

 

2,00 kg

33. Maciej Wollek

0c

2,00 kg

 

 

2,00 kg

33. Maksymilian Then

0b

2,00 kg

 

 

2,00 kg

33. Adam Kondratowicz

1a

2,00 kg

 

 

2,00 kg

33. Jakub Bartak

0d

2,00 kg

 

 

2,00 kg

34. Miłosz Moździoch

0d

1,70 kg

 

 

1,70 kg

35. Marcin Skraba

4c

1,50 kg

 

 

1,50 kg

36. Gabrysia Gajewska

1d

1,25 kg

 

0,20 kg

1,45 kg

37. Szymon Szajnowski

2c

1,20 kg

 

 

1,20 kg

38. Emilka Kulczyk

1c

1,00 kg

 

 

1,00 kg

38. Julka Grabicka

0c

1,00 kg

 

 

1,00 kg

38. Antosia Środa

4d

1,00 kg

 

 

1,00 kg

38. Helena Glixelli

0a

1,00 kg

 

 

1,00 kg

39. Karol Żurowski

2b

0,80 kg

 

 

0,80 kg

40. Sebastian Kołacz

0c

0,30 kg

 

 

0,30 kg

41. Igor Wolania

0d

0,20 kg

 

 

0,20 kg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej