Konkursy organizowane w roku szkolnym 2018/2019

Opublikowano: 24-09-2018 | Autor: Administrator

   Konkursy

organizowane w roku szkolnym 2018/2019

w klasach  I - IV

 

 

 

 

Lp.

Konkurs

Termin

Koordynator

1.

Konkurs „Światowy dzień tabliczki mnożenia”

 

28. 09. 2018

p. Jolanta Sendor-Rojek

 

2.

 

Kuratoryjny Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

 

Listopad 2018

p. Katarzyna

Szmidt

p.Urszula

Patykiewicz

p.Cecylia

Piekarska

p. Marta Papaj

3.

 

Konkurs matematyczny -„Krakowska Matematyka”

 

Listopad 2018

p. Anna Pakuła

p. Sylwia Kowalik

p. Anna Mikrut

 

4.

 

Małopolskie Dyktando Niepodległościowe

 

Listopad 2018

p. Barbara Szawara

p. Halina  Bartak

p. Joanna Biernat

5.

Meditest

Listopad

p.Klaudia

Kodura

6.

Szkolny Konkurs Recytatorski.

 

Gminny Konkurs Recytatorski:
„Brzechwałki”

 

Grudzień 2018

 

 

Styczeń 2019

p. Małgorzata Rastabiga

p. Anna Majewska-

- Gąsior

p. Dorota Kiędra

 

7.

 

Małopolski Konkurs Biblijny

 

19 XI 2018

p. Anna Koźbiał

p. Dariusz Płonka

 

8.

 

Anielska Poczta

 

Listopad 2018

p. Bogusława Suwała

 

9.

Wojewódzki  Konkurs Ortograficzny „Kaktus”

 

Styczeń 2019

p. Jolanta Sendor- Rojek

 

10.

 

Diecezjalny konkurs plastyczny

 

 

Luty/marzec

2019 r.

 

Ks. Marek Skop

s. Stanisława Chodnik

 

 

11.

 

Międzynarodowy Konkurs

Kangur Matematyczny

 

 

 

Marzec 2019

p. Sylwia Kowalik

p. Anna Pakuła

p. Beata

Wartalska

 

12.

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk  Przyrodniczych - „Świetlik”

 

 

Marzec 2019

p. Krzysztof Niemiec

p. Bogusława Suwała

p. Klaudia Kodura

 

13.

 

Szkolny Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego

 

Marzec 2019

p. Katarzyna

Szmidt

p. Marta Papaj

p.Grażyna

Prusak

14.

 

XI Edycja Szkolnych Dni Ziemi

 

Kwiecień 2019

p. Małgorzata Rastabiga

p. Anna Majewska-

- Gąsior

p. Dorota Kiędra

p.Klaudia Kodura

15.

 

Konkurs matematyczny – „Wiosenne Porządki”

 

Kwiecień

2019

p. Sylwia Kowalik

p. Anna Pakuła

p. Klaudia Kodura

16.

Gminny Konkurs Ortograficzny

„Mistrz Ortografii”

 

Maj 2019

p. Grażyna  Prusak

p.Jolanta Sendor- Rojek

 

17.

 

Gminny Konkurs Przyrodniczy

Znawca Przyrody”

 

 

Kwiecień

2019

 

wychowawcy

klas 1-3

18.

 

Gminny Konkurs Matematyczny

Mały Rachmistrz”

 

 

Maj 2019

 

wychowawcy

klas 1-3

19.

 

Konkurs czytelniczy

 

 

Maj 2019

 

p. Grażyna Stanisławska

p. Joanna

Biernat

 

20.

 

Gminny Konkurs  Ortograficzny

klasy IV-VIII

 

 

Maj 2019

 

p. Halina Bartak

p. Barbara Szawara

p. Joanna Biernat

 

21.

 

Balicki Przegląd Form Artystycznych

 

Kwiecień / maj

2019

 

 

p. Robert Wilczyński

22.

 

Konkurs Ekologiczny – „EKO –UCZEN”

 

cały rok

p. Małgorzata Rastabiga

p. Klaudia Kodura

 

23.

 

Konkurs „Najlepszy czytelnik”

 

Czerwiec 2019

p. Grażyna Stanisławska

p. Joanna Biernat

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej