Konsultacje nauczycieli

Rok szkolny 2018/2019

 

Nauczyciel Termin konsultacji Miejsce 
Baniak Dorota czwartek 15:30 - 16:15 sala nr 9
Barcik Agata wtorek 11:30 – 12:15 gab. geogr.
Bartak Halina czwartek 13:40 – 14:25 sala nr 12
Biernat Joanna  poniedziałek 8:00– 8:45 pokój naucz.
s. Chodnik Stanisława wtorek 13:45 – 14:30  
Czapla Monika  w/g harmonogramu pracy świetlica 
Czopek Lucyna piątek 14:35 – 15:20  sala nr 11
Czuhorska - Soból wtorek 10:45 – 11:30  ul. Kolejowa 15 – pokój naucz.
Dela Katarzyna  w/g harmonogramu pracy biblioteka
Drogosz Beata środa 15:20 - 16:05 sala 14
Dudek Marta w/g harmonogramu pracy  
Fila Bielak Agnieszka wtorek 15:20-16:05 biblioteka
Frączek Monika poniedziałek 15:20 – 16:05 sala nr 12
Górak Damian czwartek 13:40 – 14:25  
Jaronik Beata w/g harmonogramu pracy  gabinet
Kęder Beata wtorek 14:00 – 15:20 gabinet 
Kiędra Dorota piątek 11:30 – 12:15  
Klisiewicz-Mika Jagoda czwartek 14:35 – 15:20 sala nr 7
Kodura Klaudia wtorek 15:30 – 16:15 sala nr 5
Korzonek Anna  w/g harmonogramu pracy gabinet SZOK
Kowalik Marta poniedziałek 10:45 – 11:30 hala sportowa
Kowalik Sylwia poniedziałek 14:35 – 15:20 sala nr 13
Koźbiał Anna  poniedziałek 14:35 – 15:20  
Krupa Lucyna wtorek 14:35 – 15:20 gabinet chem
Kubica Lidia poniedziałek 12:15 – 13:00  
Kuska Barbara poniedziałek 7:30 – 8:15 gabinet SZOK
Łuszczek Łukasz poniedziałek 15:20 – 16:05 hala/boisko
Majewska – Gąsior Anna poniedziałek 12:15 – 13:00  
Mikrut Anna środa 14:35 – 15:20 gabinet chem. 
Mrugacz Iwona  w/g harmonogramu pracy  
Niemiec Krzysztof piątek 14:35– 15:20  
Obal Mariola poniedziałek  8:55 – 9:40  
Ochel Anna poniedziałek 15:20 – 16:05 sala nr 13 
Otrębska Violetta wtorek 15:20 – 16:05 hala sportowa
Pakuła Anna  środa 8:55 – 9:40   
Papaj Marta czwartek 9:05 – 9:50 ul Szkolna
Pasternak Paweł wtorek 9:50 – 10:35  
Patykiewicz-Ryzner Urszula poniedziałek 13:40 – 14:15 pokój naucz
Pędrys Renata środa 14:30 – 15:15 gabinet sala 16
Piekarska Cecylia poniedziałek 15:30 – 16:15 pokój naucz.
Płonka Dariusz czwartek 8:00 – 8:45 pokój naucz.
Popieluch Katarzyna wtorek 13:30 -14:15 gabinet sala 16
Prusak Grażyna piątek 11:30 – 12:15  
Pruszczak Joanna czwartek 15:20-16:05 sala nr 4
Rastabiga Małgorzata środa 11:30 -12:15  
Roślewska Elżbieta w/g harmonogramu pracy gabinet 
Sendor - Rojek Jolanta środa 11:30 – 12:15  
Sierant Dominik piątek 7:00 – 7:45  świetlica
ks. Skop Marek  poniedziałek 8:55 – 9:40 pokój naucz
Sternak Anna wtorek 15:20 – 16:05 sala  nr 3
Stanisławska Grażyna  w/g harmonogramu pracy biblioteka
Suwała Bogusława poniedziałek 11:30 -12:15  
Szawara - Knap Barbara wtorek 15:30 -16:15 sala nr 12
Szmidt Katarzyna środa 10:45 – 11:30 ul. Kolejowa 15
Tarnowska - Psarska D. piątek 10:00 – 10:45 ul. Sportowa 15
Tenerowicz Joanna  poniedziałek 12:45 -13:30  
Wardęga Ewa czwartek 15:30  - 16:15 gabinet /sala 17
Wartalska Beata  wtorek 12:15 – 13:00  
Wilczyńska Beata środa 11:00 – 12:00  
Wilczyński Robert piątek 13:40 -14:25 pokój naucz.
Wróbel Grzegorz wtorek 13:40 -14:25 p.naucz/gab.SZOK
Zakrzewski Ryszard czwartek 12:45 – 13:30 hala sportowa
Zaprzelski Marek poniedziałek 13:40 – 14:35 sala 6/ p.naucz.
Maria Żbik w/g harmonogramu pracy świetlica
Żurowska Iwona w/g harmonogramu pracy biblioteka

 

Nauczyciel

Termin konsultacji

Miejsce

1

Baniak Dorota

czwartek 15:30 - 16:15

sala nr 9

2

Barcik Agata

wtorek 11:30 – 12:15

gab. geogr.

3

Bartak Halina

czwartek 13:40 – 14:25

sala nr 12

4

Biernat Joanna

poniedziałek 8:00– 8:45

pokój naucz.

5

Chodnik Stanisław

wtorek 13:45 – 14:30

 

6

Czapla Monika

w/g harmonogramu pracy

świetlica

7

Czopek Lucyna

piątek 14:35 – 15:20

sala nr 11

8

Czuhorska - Soból

wtorek 10:45 – 11:30

 ul. Kolejowa 15 – pokój naucz.

9

Dela Katarzyna

w/g harmonogramu pracy

biblioteka

10

Drogosz Beata

środa 15:20 - 16:05

sala 14

11

Dudek Marta

w/g harmonogramu pracy

 

12

Fila Bielak Agnieszka

wtorek 15:20-16:05

biblioteka

13

Frączek Monika

poniedziałek 15:20 – 16:05

sala nr 12

14

Górak Damian

czwartek 13:40 – 14:25

 

15

Jaronik Beata

w/g harmonogramu pracy

gabinet

16

Kęder Beata

wtorek 14:00 – 15:20

gabinet

17

Kiędra Dorota

piątek 11:30 – 12:15

 

18

Klisiewicz-Mika Jagoda

czwartek 14:35 – 15:20

sala nr 7

19

Kodura Klaudia

wtorek 15:30 – 16:15

sala nr 5

20

Korzonek Anna

w/g harmonogramu pracy

gabinet SZOK

21

Kowalik Marta

poniedziałek 10:45 – 11:30

hala sportowa

22

Kowalik Sylwia

poniedziałek 14:35 – 15:20

sala nr 13

23

Koźbiał Anna

poniedziałek 14:35 – 15:20

 

24

Krupa Lucyna

wtorek 14:35 – 15:20

gabinet chem

25

Kubica Lidia

poniedziałek 12:15 – 13:00

 

 26

Kuska Barbara

poniedziałek 7:30 – 8:15

gabinet SZOK

27

Łuszczek Łukasz

poniedziałek 15:20 – 16:05

hala/boisko

28

Majewska – Gąsior Anna

poniedziałek 12:15 – 13:00

 

29

Mikrut Anna

środa 14:35 – 15:20

gabinet chem.

30

Mrugacz Iwona

w/g harmonogramu pracy

 

31

Niemiec Krzysztof

piątek 14:35– 15:20

 

32

Obal Mariola

poniedziałek  8:55 – 9:40

 

33

Ochel Anna

poniedziałek 15:20 – 16:05

sala nr 13

34

Otrębska Violetta

wtorek 15:20 – 16:05

hala sportowa

35

Pakuła Anna

środa 8:55 – 9:40

 

36

Papaj Marta

czwartek 9:05 – 9:50

ul Szkolna

37

Pasternak Paweł

wtorek 9:50 – 10:35

 

38

Patykiewicz-Ryzner Urszula

poniedziałek 13:40 – 14:15

pokój naucz

39

Pędrys Renata

środa 14:30 – 15:15

gabinet sala 16

40

Piekarska Cecylia

poniedziałek 15:30 – 16:15

pokój naucz.

41

Płonka Dariusz

czwartek 8:00 – 8:45

pokój naucz.

42

Popieluch Katarzyna

wtorek 13:30 -14:15

gabinet sala 16

43

Prusak Grażyna

piątek 11:30 – 12:15

 

44

Pruszczak Joanna

czwartek 15:20-16:05

sala nr 4

45

Rastabiga Małgorzata

środa 11:30 -12:15

 

46

Roślewska Elżbieta

w/g harmonogramu pracy

gabinet

47

Sendor - Rojek Jolanta

środa 11:30 – 12:15

 

48

Sierant Dominik

piątek 7:00 – 7:45

świetlica

49

Skop Marek

poniedziałek 8:55 – 9:40

pokój naucz

50

Sternak Anna

wtorek 15:20 – 16:05

sala  nr 3

51

Stanisławska Grażyna

w/g harmonogramu pracy

biblioteka

52

Suwała Bogusława

poniedziałek 11:30 -12:15

 

53

Szawara - Knap Barbara

wtorek 15:30 -16:15

sala nr 12

54

Szmidt Katarzyna

środa 10:45 – 11:30

ul. Kolejowa 15

55

Tarnowska - Psarska D.

piątek 10:00 – 10:45

ul. Sportowa 15

56

Tenerowicz Joanna

poniedziałek 12:45 -13:30

 

57

Wardęga Ewa

czwartek 15:30  - 16:15

gabinet /sala 17

58

Wartalska Beata

wtorek 12:15 – 13:00

 

59

Wilczyńska Beata

środa 11:00 – 12:00

 

60

Wilczyński Robert

piątek 13:40 -14:25

pokój naucz.

61

Wróbel Grzegorz

wtorek 13:40 -14:25

p.naucz/gab.SZOK

62

Zakrzewski Ryszard

czwartek 12:45 – 13:30

hala sportowa

63

Zaprzelski Marek

poniedziałek 13:40 – 14:35

sala 6/ p.naucz.

64

Maria Żbik

w/g harmonogramu pracy

świetlica

65

Żurowska Iwona

w/g harmonogramu pracy

biblioteka

 

 

                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                    

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej