Rok szkolny 2017/2018

Osiągnięcia uczniów rok 2017/2018

 

lp

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Konkurs/turniej

Osiągnięcie

Opiekun

1

Kaja Gerat

1c

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kresowe Szlaki Niepodległej Polski”

II miejsce

G.Prusak

2

Olaf Łukowicz

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kresowe Szlaki Niepodległej Polski”

III miejsce

G.Prusak

3

Blanka Wierzbicka

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kresowe Szlaki Niepodległej Polski”

wyróżnienie

G.Prusak

4

Nina Wisowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kresowe Szlaki Niepodległej Polski”

II miejsce

G.Prusak

5

Weronika Kownacka-Knapik

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kresowe Szlaki Niepodległej Polski”

II miejsce

G.Prusak

6

Jakub Koprynia

2b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienie

B.Wartalska

7

Marcelina Paczyńska

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

II miejsce

B.Wartalska

8

Wojciech Tomik

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy

III miejsce

B.Wartalska

9

Antoni Zimoląg

3a

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny KAKTUS

wyróżnienie

A.Majewska-Gąsior

10

Antonina Łakomy

Gminny Konkurs Recytatorski BRZECHWAŁKI

63 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski (etap gminny)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

I miejsce

I miejsce

wyróżnienie

A.Majewska-Gąsior

A.Majewska-Gąsior

A.Majewska-Gąsior

11

Szymon Bytwar

63 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski (etap gminny)

II miejsce

A.Majewska-Gąsior

12

Zuzanna Wawro

3c

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny KAKTUS

laureat

D.Zwolińska

13

Emilia Barnak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienie

D.Zwolińska

 

Emilia Peszkowska

4b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienie

S.Kowalik

14

Jędrzej Ostrożański

4c

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienie

S.Kowalik

15

Alicja Gołda

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienie

S.Kowalik

16

Alicja Dąbrowska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Gminny Konkurs Ortograficzny

wyróżnienie

I miejsce w kat. kl. IV

S.Kowalik

B.Szawara-Knap

17

Laura Czapla

4d

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Finalista rejonowy

K.Szmidt

18

Przemysław Tarnowski

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienie

S.Kowalik

19

Paweł Piechowicz

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienie

S.Kowalik

20

Anna Sojka

Gminny Konkurs Ortograficzny

III miejsce w kat.kl.IV

J. Biernat

21

Dominika Góralczyk

6a

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Finalista rejonowy

B.Szawara-Knap

22

Krzysztof Kotarski

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Gminny Konkurs Ortograficzny

Finalista rejonowy

I miejsce w kat. kl.VI

B.Szawara-Knap

B.Szawara-Knap

23

Emilia Kołacz

6b

Małopolski Konkurs Matematyczny

Finalista rejonowy

A.Pakuła

24

Nina Nowecka

Małopolski Konkurs „Krakowska Matematyka”

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Finalista wojewódzki

wyróżnienie

A.Pakuła

A.Pakuła

25

Jan Lenartowicz

6c

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Gminny Konkurs Ortograficzny

Finalista rejonowy

III miejsce w kat.kl.VI

M.Godyń

J. Biernat

26

Wiktoria Biegańska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienie

J.Klisiewicz-Mika

27

Marta Makowska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienie

J.Klisiewicz-Mika

28

Adam Różański

7a

Małopolski Konkurs Matematyczny

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Gminny Konkurs „Matematyka w banku”

Finalista rejonowy

Wyróżnienie

II miejsce

A.Ochel

A.Ochel

A.Ochel

29

Maciej Postół

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Finalista rejonowy

C.Piekarska

30

Oliwia Baran

Szkolny Konkurs „Matematyka ½ żartem ½ serio”

II miejsce

--------

31

Kamil Paletko

Szkolny Konkurs „Matematyka ½ żartem ½ serio”

IV miejsce

--------

32

Julia Bossowska

Szkolny Konkurs „Matematyka ½ żartem ½ serio”

Ogólnopolski Konkurs Ambasador Szkolnej Wynalazczości

Wyróżnienie

Wyróżnienie

--------

A.Ochel

33

Monika Mazur

Szkolny Konkurs „Matematyka ½ żartem ½ serio”

wyróżnienie

--------

34

Natalia Suder

Ogólnopolski Konkurs Ambasador Szkolnej Wynalazczości

wyróżnienie

A.Ochel

35

Milena Kot

III Gminny Konkurs Historyczny im. Witolda Pileckiego

III miejsce

J.Tenerowicz/K.Dela

36

Julia Woźniak

III Gminny Konkurs Historyczny im. Witolda Pileckiego

III miejsce

J.Tenerowicz/K.Dela

37

Julia Różańska

7c

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Finalista rejonowy

U.Patykiewicz-Ryzner

 

lp

nazwisko i imię ucznia

Klasa

Konkurs/turniej

Zdobyte miejsce

Opiekun

1

Mateusz Stępień

2a

Powiatowe zawody Unihokej

II miejsce

R. Zakrzewski

2

Jakub Rumian

Powiatowe zawody Unihokej

II miejsce

R. Zakrzewski

3

Hubert Gołda

Małopolski Konkurs Matematyczny

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Małopolski Konkurs „Od algorytmu do programowania”

Małopolski Konkurs Geograficzny

Międzynarodowa Konferencja EuroMath&Science 2018-Theatre Europe

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Finalista rejonowy

Finalista rejonowy

Finalista rejonowy

Finalista wojewódzki

I miejsce

 

wyróżnienie

J. Klisiewicz-Mika

R.Pędrys/A. Brudkiewicz

------------

A.Barcik

R.Pędrys/A.Ochel

 

J.Klisiewicz-Mika

4

Maciej Zięba

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Finalista rejonowy

R.Pędrys/A.Brudkiewicz

5

Iga Szczepańska

Gminny Konkurs Plastyczny „Przestrzeń cyfrowa”

Międzynarodowa Konferencja EuroMath&Science 2018-Theatre Europe

III miejsce

I miejsce

A. Sternak

R.Pędrys/A.Ochel

6

Zofia Kawęska

Gminny Konkurs Plastyczny „Przestrzeń cyfrowa”

Międzynarodowa Konferencja EuroMath&Science 2018-Theatre Europe

III Gminny Konkurs Historyczny im. Witolda Pileckiego

III miejsce

I miejsce

 

I miejsce

A. Sternak

R.Pędrys/A.Ochel

 

A.Fila-Bielak/K.Dela

7

Oliwia Łękawa

Gminny Konkurs Plastyczny „Przestrzeń cyfrowa”

wyróżnienie

A. Sternak

8

Jagoda Dutkiewicz

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w koszykówce dziewcząt

Międzynarodowa Konferencja EuroMath&Science 2018-Theatre Europe

III miejsce

 

I miejsce

V.Otrębska

 

R.Pędrys/A.Ochel

9

Jagoda Skalny

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w koszykówce dziewcząt

III miejsce

V.Otrębska

10

Julia Rumian

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w koszykówce dziewcząt

III miejsce

V.Otrębska

11

Olga Ruta-Kowalczyk

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w koszykówce dziewcząt

Międzynarodowa Konferencja EuroMath&Science 2018-Theatre Europe

III miejsce

 

I miejsce

V.Otrębska

 

R.Pędrys/A.Ochel

12

Maria Zięba

Międzynarodowa Konferencja EuroMath&Science 2018-Theatre Europe

I miejsce

R.Pędrys/A.Ochel

13

Gabriela Walczowska

Międzynarodowa Konferencja EuroMath&Science 2018-Theatre Europe

Międzynarodowa Konferencja EuroMath&Science 2018- Factor Europe

I miejsce

 

II miejsce

R.Pędrys/A.Ochel

 

R.Pędrys/A.Ochel

14

Katarzyna Dulska

Międzynarodowa Konferencja EuroMath&Science 2018-Theatre Europe

I miejsce

R.Pędrys/A.Ochel

15

Maciej Grudnik

2b

Gminne Zawody w Tenisie stołowym (indywidualnie)

II miejsce

R. Zakrzewski

16

Urszula Talarek

Gminny Konkurs Plastyczny „Przestrzeń cyfrowa”

Szkolny Konkurs „Matematyka ½ żartem ½ serio”

Międzynarodowa Konferencja EuroMath&Science 2018-Theatre Europe

II miejsce

I miejsce

I miejsce

A. Sternak

------------

R.Pędrys/A.Ochel

17

Marta Chechelska

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w koszykówce dziewcząt

III miejsce

V.Otrębska

18

Patrycja Prusak

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w koszykówce dziewcząt

Małopolski Konkurs Prac Matematycznych

III miejsce

 

wyróżnienie

V.Otrębska

 

A.Ochel

19

Zofia Waga

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w koszykówce dziewcząt

III miejsce

V.Otrębska

20

Agata Węgrzyn

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w koszykówce dziewcząt

III miejsce

V.Otrębska

21

Dawid Żuk

Ogólnopolski Konkurs Origami „Magia zamknięta w papierze” – Łąki, pola i polany

III miejsce

A.Ochel

22

Artur Peszkowski

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienie

A.Ochel

23

Laura Sendor

Małopolski Konkurs Prac Matematycznych

wyróżnienie

A.Ochel

24

Mikołaj Kosowski

2c

Powiatowe zawody Unihokej

II miejsce

Ł. Łuszczek

25

Bartłomiej Bień

Powiatowe zawody Unihokej

II miejsce

Ł. Łuszczek

26

Maciej Polkowski

Powiatowe zawody Unihokej

II miejsce

R. Zakrzewski

27

Jakub Kucab

Gminne Zawody w Tenisie stołowym (drużynowe)

I miejsce

R. Zakrzewski

28

Mikołaj Moncznik

Gminne Zawody w Tenisie stołowym (drużynowe)

I miejsce

Ł. Łuszczek

29

Faustyna Styba

Małopolski Konkurs Plastyczny „Inspiracje Conradowskie”

Gminny Konkurs Plastyczny „Przestrzeń cyfrowa”

Wyróżnienie

 

I miejsce

A. Sternak

 

A. Sternak

30

Dorota Prochal

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w koszykówce dziewcząt

III miejsce

V.Otrębska

31

Maria Kęder

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w koszykówce dziewcząt

III miejsce

V.Otrębska

32

Agnieszka Kubica

3a

Małopolski Konkurs Chemiczny

Małopolski Konkurs Matematyczny

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Finalista rejonowy

Finalista rejonowy

Finalista rejonowy

wyróżnienie

A. Mikrut

A. Ochel/A. Mikrut

R.Pędrys/A.Brudkiewicz

A.Mikrut

33

Anna Szymańska

Małopolski Konkurs Chemiczny

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Małopolski Konkurs Historyczny

Finalista rejonowy

Finalista wojewódzki

Finalista rejonowy

A. Mikrut

R.Pędrys/A.Brudkiewicz

A.Fila-Bielak

34

Hanna Korzonek

Małopolski Konkurs Fizyczny

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Małopolski Konkurs Geograficzny

Finalista rejonowy

Finalista rejonowy

Finalista wojewódzki

M. Zaprzelski

R.Pędrys/A.Brudkiewicz

A. Barcik

35

Jan Wierzbicki

Małopolski Konkurs Fizyczny

Małopolski Konkurs Matematyczny

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Małopolski Konkurs Geograficzny

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

Finalista rejonowy

Finalista rejonowy

Finalista rejonowy

Finalista rejonowy

wyróżnienie

M. Zaprzelski

A. Ochel/A. Mikrut

R.Pędrys/A.Brudkiewicz

A. Barcik

A.Mikrut

36

Jan Dąbrowski

Małopolski Konkurs Matematyczny

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Finalista rejonowy

Finalista rejonowy

A. Ochel/A. Mikrut

R.Pędrys/A.Brudkiewicz

37

Jan Cieślik

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Finalista rejonowy

R.Pędrys/A.Brudkiewicz

38

Aleksandra Kalisz

Gminny Konkurs Plastyczny „Ozdoba choinkowa”

Małopolski Konkurs Prac Matematycznych

Wyróżnienie

wyróżnienie

A.Sternak

A.Ochel

39

Ernest Ochel

Ogólnopolski Konkurs Origami „Magia zamknięta w papierze” – Łąki, pola i polany

Ogólnopolski Konkurs Origami „Z papierem wśród zwierząt-Ameryka Południowa”

II miejsce

 

I miejsce

A.Ochel

 

A.Ochel

40

Julia Moląg

Międzynarodowa Konferencja EuroMath&Science 2018-Theatre Europe

Ogólnopolski Konkurs (Nie)pełnosprawni w szarości

I miejsce

 

Wyróżnienie honorowe

R.Pędrys/A.Ochel

 

A.Sternak

41

Mateusz Waga

3b

Małopolski Konkurs Chemiczny

Małopolski Konkurs Matematyczny

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Juniorów

Małopolski Konkurs „Od algorytmu do programowania”

Finalista rejonowy

Finalista rejonowy

Finalista wojewódzki

Finalista wojewódzki

A. Mikrut

A. Ochel

A. Ochel

--------------

42

Michał Cembrowski

Małopolski Konkurs Fizyczny

Finalista rejonowy

M. Zaprzelski

43

Aleksandra Berbeć

Małopolski Konkurs Matematyczny

Małopolski Konkurs Historyczny

Finalista rejonowy

Finalista rejonowy

A. Ochel

J.Tenerowicz

44

Daniel Korbiel

Małopolski Konkurs Matematyczny

Finalista rejonowy

A. Ochel

45

Tomasz Stryjak

Powiatowe zawody Unihokej

Gminne Zawody w Tenisie stołowym (indywidualnie)

Powiatowe Zawody w Tenisie stołowym (indywidualnie)

Gminne Zawody w Tenisie stołowym (drużynowe)

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

II miejsce

I miejsce

III miejsce

I miejsce

Finalista rejonowy

R. Zakrzewski

R. Zakrzewski

R.Zakrzewski

R. Zakrzewski

U.Patykiewicz-Ryzner

46

Magdalena Brzózka

Konkurs Biblijny

Małopolski Konkurs Biologiczny

Gminny Konkurs Plastyczny „Ozdoba choinkowa”

LAUREAT

Finalista rejonowy

wyróżnienie

D.Płonka/A.Koźbiał

B. Jaronik

A.Sternak

47

Aleksandra Mucha

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Finalista rejonowy

U.Patykiewicz-Ryzner

48

Piotr Mazur

Małopolski Konkurs Geograficzny

Finalista rejonowy

A.Barcik

49

Jacek Świątko

Małopolski Konkurs „Od algorytmu do programowania”

Finalista wojewódzki

L.Krupa

 

Bartłomiej Piątosa

Gminny Konkurs Plastyczny „Przestrzeń cyfrowa”

wyróżnienie

A. Sternak

50

Ewa Miśkiewicz

Małopolski Konkurs Prac Matematycznych

wyróżnienie

A.Ochel

51

Bartosz Wojdon

3c

Szkolny Konkurs „Matematyka ½ żartem ½ serio”

III miejsce

--------

52

Emilia Duda

3e

Konkurs Biblijny

Finalista rejonowy

D.Płonka/A.Koźbiał

53

Weronika Kowalska

Mistrzostwa Powiatu Krakowskiego w koszykówce dziewcząt

III miejsce

V.Otrębska

 

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej