Konkursy organizowane w roku szkolnym 2017/2018

Opublikowano: 25-09-2017 | Autor: Administrator

Lp.

Konkurs

Klasa

Termin

Koordynator

1.

Konkurs „Światowy dzień tabliczki mnożenia”

 

2-6

 

29. 09. 2017 r

p. Sylwia Kowalik

p. Anna Pakuła

p. Jolanta Sendor-Rojek

2.

 

Małopolski Konkurs Biblijny

4-6

Październik.

2017r.

ks. Marek Skop

3.

Konkurs matematyczny -„Krakowska Matematyka”

 

4-6

 

23.11.2017 r.

p. Anna Pakuła

p. Sylwia Kowalik

4.

Małopolski Konkurs Matematyczny

 

4-6

Listopad .

2017 r.

p. Anna Pakuła

5.

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego

 

4-6

 

X, XI

 2017r.

 

p. Anna Barańska

p. Magdalena.Godyń

p. Katarzyna Szmidt

6.

Konkurs tematyczny „Baltie”

 

4-6

 

Październik 2017

 

p. Paweł Pasternak

 

7.

Międzynarodowy konkurs informatyczny – „Bóbr”

 

 

1-6

 

Listopad .

2017 r.

 

p. Paweł Pasternak

 

8.

Małopolski Konkurs Humanistyczny

 

 

4-6

 

X,XI .2017 r.

p. Barbara Szawara

p. Halina Bartak

p. Joanna Biernat

9.

Małopolskie Dyktando Niepodległościowe

 

4-6

 

10.10.2017 r.

p. Barbara Szawara

p. Halina  Bartak

p. Joanna Biernat

10.

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. " Wzdłuż Wisły"

1-6

Listopad 2017 r.

p. Agnieszka Czuhorska-Soból

11.

Szkolny Konkurs Recytatorski.

 

Gminny Konkurs Recytatorski:
„Brzechwałki”

 

Grudzień 2017

 

Styczeń 2018

p. Małgorzata Rastabiga

p. Anna Majewska-

- Gąsior

p. Dorota Kiędra

12.

Anielska Poczta

1-6

Listopad 2017 r.

p. Bogusława Suwała

 

13.

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia „Meditest”

3-6

Listopad  2017r.

 

p. Klaudia Kodura

p. Krzysztof Niemiec

14.

Wojewódzki  Konkurs Ortograficzny „Kaktus”

2-3

Styczeń 2018 r.

p. Jolanta Sendor- Rojek

 

15.

”Olimpusek”

1-3

Styczeń 2018 r.

 

p. Beata Wartalska

16.

Ogólnopolski konkurs plastyczny " Baśnie, naturalnie!"

1-3

Styczeń 2018 r.

p. Agnieszka Czuhorska-Soból

17.

Gminny Konkurs dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

1-3

marzec 2018 r.

p. Lidia Kubica

p. Jolanta Sendor- Rojek

18.

Kuratoryjny Konkurs Historyczny

4-6

 

p. Robert Wilczyński

 

19.

Konkurs  im. Jana Parandowskiego na opowiadania  olimpijskie

4-6

Kwiecień 2018

p. Halina Bartak

p. Barbara Szawara

p. Joanna Biernat

20.

Diecezjalny konkurs plastyczny

 

0-4

 

Luty/marzec

2018 r.

 

Ks. Marek Skop

s. Stanisława Chodnik

21..

Międzynarodowy Konkurs

Kangur Matematyczny

 

2-6

 

Marzec 2018 r.

p. Sylwia Kowalik

p. Anna Pakuła

 

22.

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk  Przyrodniczych - „Świetlik”

 

 

1-6

 

Marzec 2018 r.

p. Krzysztof Niemiec

p. Bogusława Suwała

p. Klaudia Kodura

 

23.

 

Szkolny Konkurs Mitologiczny

 

4-6

 

Styczeń 2018 r.

p. Barbara Szawara

p. Halina Bartak

p. Joanna Biernat

 

24.

Konkurs historyczny „Olimpus”

4-6

III, IV 2018 r.

p. Robert Wilczyński

 

25.

 

X Edycja Szkolnych Dni Ziemi

 

0-6

 

 

Kwiecień 2018r.

p. Małgorzata Rastabiga

p. Anna Majewska-

- Gąsior

p. Dorota Kiędra

p.Klaudia Kodura

26..

 

Szkolny  Konkurs Języka Angielskiego

 

1-3

 

Kwiecień  2018r.

p. A. Barańska

p. M. Godyń

p. K. Szmidt

27.

Konkurs matematyczny – „Wiosenne Porządki”

4-6

Kwiecień

2018 r.

p. Sylwia Kowalik

p. Anna Pakuła

 

28.

 

Gminny Konkurs Ortograficzny

'Mistrz Ortografii'

2-3

Maj 2018 r.

p. Grażyna  Prusak

p.J. Sendor- Rojek

29.

 

Gminny Konkurs Przyrodniczy

„Znawca Przyrody”

 

1-3

 

Kwiecień

2018 r.

wychowawcy

klas 1-3

30.

 

Gminny Konkurs Matematyczny

„Mały Rachmistrz”

 

1-3

 

wychowawcy

klas 1-3

31.

 

Konkurs czytelniczy

 

 

1-6

 

Maj 2018 r.

 

p. Grażyna Stanisławska

p. Iwona  Żurowska

32.

 

Gminny Konkurs  Ortograficzny

 

 

4-7

 

Maj 2018 r.

 

p. Halina Bartak

p. Barbara Szawara

p. Joanna Biernat

 

33..

 

Dzień języka angielskiego

 

4-6

 

Marzec 2018 r.

p. Anna Barańska

p. Magdalena Godyń

p. Katarzyna Szmidt

34.

 

Balicki Przegląd Form Artystycznych

 

4-6

 

Kwiecień / maj

2018 r.

 

 

p. Robert Wilczyński

35.

 

Konkurs „Planeta Energia”

 

 

 

cały rok

 

 

p. Krzysztof Niemiec

36.

Konkurs Ekologiczny – „EKO –UCZEN”

 

0-7

Gimna-zjum

 

cały rok

p. Małgorzata Rastabiga

p. Klaudia Kodura

37.

Konkurs „Najlepszy czytelnik”

 

1-6

Maj 2018

p. Grażyna Stanisławska

p. Iwona Żurowska

38

Ogólnopolski Konkurs Literacki

„I Ty możesz zostać baśniopisarzem”

4-6

Kwiecień 2018

 

p. Halina Baratak

p. Joanna Biernat

p. Barbara Szawara-Knap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej